پایگاه آموزشی و اطلاع رسانی مهندسی پزشکی

دومین دوره آموزشی جامع کالیبراسیون تجهیزات پزشکی و بیمارستانی

آشنایی با مهندسی پزشکی,آشنایی با گرایش بالینی,آشنایی با گرایش بیومکانیک,آشنایی با گرایش بیوالکتریک,آشنایی با گرایش بیومتریال,آشنایی با سرویس و کالیبراسیون تجهیزات پزشکی,اخبار و تازه های مهندسی پزشکی,دومین دوره آموزشی جامع کالیبراسیون تجهیزات پزشکی و بیمارستانی,

دومین دوره آموزشی جامع کالیبراسیون تجهیزات پزشکی و بیمارستانی   شرکت آتانا تجهیز آزما ، جامع‌ترین شرکت کنترل کیفی کشور در زمینه تجهیزات پزشکی و بیمارستانی ، برگزار می‌کند:  

دومین دوره آموزشی جامع کالیبراسیون تجهیزات پزشکی و بیمارستانی

 

شرکت آتانا تجهیز آزما ، جامع‌ترین شرکت کنترل کیفی کشور در زمینه تجهیزات پزشکی و بیمارستانی ، برگزار می‌کند:

دومین دوره آموزشی جامع کالیبراسیون تجهیزات پزشکی و بیمارستانی

 

کالیبراسیون تجهیزات پزشکی
کالیبراسیون ، عبارت از مقایسه یک پارامتر با یک استاندارد مرجع و سنجش میزان اختلاف آن دو است. در حوزه تجهیزات پزشکی ، کالیبراسیون به معنای مقایسه مقدار مورد انتظار خروجی یک وسیله پزشکی با مقدار واقعی آن و اعلام میزان خطا است. استفاده از تجهیزات غیر کالیبره می‌تواند باعث آسیب جدی به بیمار یا کاربر شده و هزینه‌هایی غیرضروری را به بیمارستان ها و سایر مراکز درمانی تحمیل نماید. بنابراین اطمینان از کالیبره بودن تجهیزات پزشکی با حفظ سلامت و ایمنی بیمار و کاربر ، ارتباط مستقیم داشته و از وظایف اساسی هر مجموعه درمانی محسوب می‌شود.


دوره آموزشی کالیبراسیون تجهیزات پزشکی و بیمارستانی
این دوره آموزشی به مدت چهار هفته (روزهای پنجشنبه و جمعه) و توسط اساتید مجرب و متخصص شرکت آتانا تجهیز آزما و با بهترین و پیشرفته ترین کالیبراتورهای پزشکی ، بصورت تئوری و عملی برگزار می گردد. در پایان این دوره آموزشی و پس از قبولی در آزمون تئوری و عملی ، مدرک معتبر و گواهی کارآموزی ارائه خواهد شد.

 

مخاطبین دوره
این سطح از آموزش برای دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مهندسی پزشکی و مهندسی برق که علاقمند به فعالیت در زمینه کالیبراسیون تجهیزات پزشکی می باشند ، مناسب است.

 

برنامه کلی دوره آموزشی

برنامه آموزشی پکیج اول دوره کالیبراسیون تجهیزات پزشکی

برنامه آموزشی پکیج دوم دوره کالیبراسیون تجهیزات پزشکی

 

جزئیات دوره آموزشی

مدت زمان دوره:
پکیج آموزشی اول: 28 ساعت آموزشی
پکیج آموزشی دوم: 28 ساعت آموزشی

زمان برگزاری:
شهریور ماه 1394

محل برگزاری:
شرکت آتانا تجهیز آزما
(آدرس: تهران ، اشرفی اصفهانی ، پایین‌تر از بلوار مرزداران ، خیابان اسکندرزاده ، نبش گلستان یازدهم ، پلاک 32 ، واحد یک)

هزینه ثبت نام:
پکیج آموزشی اول: ۵۹۰ هزار تومان
پکیج آموزشی دوم: ۶۵۰ هزار تومان
* دانشجویان محترم در صورت ثبت نام در یکی از دو دوره فوق ، مشمول ۱
۵ درصد تخفیف و در صورت ثبت نام در هر دو دوره ، مشمول ۳۰ درصد تخفیف خواهند شد.

مهلت ثبت نام:
هفته اول شهریور 1394

 

 

برای تکمیل فرم ثبت نام کلیک نمایید

 

 

 

کلمات کلیدی: biomedical engineering ، مهندسی پزشکی ، آشنایی با مهندسی پزشکی ، معرفی مهندسی پزشکی ، مهندسی پزشکی گرایش بالینی ، مهندسی پزشکی گرایش بیومکانیک ، مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک ، مهندسی پزشکی گرایش بیومتریال (بیومواد) ، مهندسی پزشکی ایران ، مهندسی پزشکی دانشگاه پیام نور ، پایگاه آموزشی و اطلاع رسانی مهندسی پزشکی ، اخبار و تازه های مهندسی پزشکی ، مقالات مهندسی پزشکی ، آموزش مهندسی پزشکی ، دانلود کتاب های مهندسی پزشکی ، دانلود جزوه های مهندسی پزشکی ، دانلود نمونه سوالات امتحانی مهندسی پزشکی ، دوره آموزشی ، کالیبراسیون ، کنترل کیفی ، کالیبراسیون تجهیزات پزشکی ، دوره آموزشی کالیبراسیون