زمان جاری : دوشنبه 17 مرداد 1401 - 6:51 قبل از ظهر
نام کاربری : رمز عبور : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم


سلام دوست گرامی ؛
برای مشاهده انجمن با امکانات کامل ، می بايست
ثـبـت نـام کـنـیـد یا وارد شـویـد


کاربر گرامی کاربر گرامی ؛تعداد بازدید 33
نویسنده پیام
akhgar آفلاین

ارسال‌ها : 26
عضویت: 15 /10 /1400
نحوه عملکرد سیستم گرمایش تابشی

مبدل گرما در بالای راهرو قرار می گیرد و در نتیجه مشعل خاصی که به یک لوله اختیاری شکل متصل می شود، شعله ای با اندازه گسترده موجود در لوله با ضریب تشعشع بیش از حد ایجاد می کند. گرمای قابل انتساب به شعله به امواج قهوه ای مایل به قرمز تبدیل می شود که توسط قیمت گرماتاب سطوح بازتابنده بالای لوله اجاق گاز (شکل ذوزنقه ای) به سطوح و اشیاء منعکس می شود و گرما را به سطوح زمین القا می کند. گرمای حاصل از گرمای تابشی به اندازه گرمای خورشید جذاب است.


نحوه عملکرد سیستم گرمایش تابشی

تمایز گرمایش از طریق تابش و جابجایی
گرمایش از طریق تکنیک جابجایی
گرمای ایجاد شده توسط تکنیک های گرمایش یادآور بخاری اقتصادی، فن کویل و واحد گرمکن هوای سوزان است که تولید می کنند به سمت بالا برخورد می کند و در زیر سقف متمرکز می شود و با کاهش بخشی از راهرو دما کاهش می یابد.
از دست دادن گرما در نتیجه افزایش گرما در زیر سقف و از دست رفتن گرما از طریق سقف، پارتیشن ها و پنجره های خانه
عدم مدیریت و سیر حرکت هوای سوزان و به دلیل حرکت هوای سوزان به نواحی نامطلوب و از دست دادن سرزندگی، علاوه بر افزایش مصرف و قیمت گاز.
در تکنیک سوئیچ گرما در نوع پرده ها تمام می شود و این سختی باعث ایجاد گل نامطلوب در محیط های لطیف و شرکت های غذاخوری می شود و استاندارد اجناس پایین می آید و این گل علاوه بر این باعث بیماری های تنفسی برای مردم می شود. بودن.
در تکنیک جابجایی، زمان بسیار زیادی طول می کشد تا اتمسفر گرم شود تا کل اتمسفر گرم شود، بنابراین این باعث می شود که قیمت گاز مصرفی بیشتر شود و صرف نظر از این، سطوح زمین و تجهیزات خانه دیرتر گرم می شوند.

یکشنبه 29 خرداد 1401 - 17:28
ارسال پیام خصوصی نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
برای نمایش پاسخ جدید نیازی به رفرش (تازه سازی) صفحه نیست ، برای این کار روی تازه سازی پاسخ ها کلیک نمایید !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :


تماس با ما | نحوه عملکرد سیستم گرمایش تابشی | پیوند سایتی RSS | بازگشت به بالا